Autorzy

Autorzy

Dajmond
Nazwa, wiek, imię: dajmond, 18, Iza
O czym i z kim najczęściej pisze: Najchętniej i najczęściej piszę fanfictions o Ashtonie Irwinie, w których poruszam niecodzienną tematykę. Staram się stawiać sobie wyzwania, aby opowiadania nie były przeciętne i ciekawiły czytelników. Wyzwaniem dla mnie było napisanie fanfiction, w którym główną rolę zajmuje dziewczyna. Z tej perspektywy pisze mi się najgorszej. Gatunki, w jakich czuję się najlepiej to głównie dramat, thriller i kryminał. Lubię jak coś się dzieje i akcja nie stoi w miejscu, dlatego staram się, aby w moich tekstach nic nie było monotonne.
Opowiadania na "Chapter Ten": Zagubiona Dusza
kejsi
Nazwa, wiek, imię: kejsi, 16, Kasia
O czym i z kim najczęściej pisze: Bloguję od 2 lat. Przez ten czas trzymałam się recenzji, szczególnie muzycznych lub książkowych. Zawsze chciałam napisać coś innego i tak powstało "Piekielne Niebo".
Opowiadania na "Chapter Ten": Piekielne Niebo
Inne fanfictions: ---
Robyn Gleams
Nazwa, wiek, imię: Robyn Gleams, 21, Emilia
O czym i z kim najczęściej pisze: W opowiadaniach lubię poruszać trudne tematy i społeczne tabu, pisząc o tym bez zbędnego upiększania. W pierwszym fanfiction, które napisałam, opublikowałam cytaty z własnego pamiętnika, który pisałam, gdy miałam około 17 lat. Poruszyłam tam temat, który dotyczy wielu młodych ludzi, ale o którym się otwarcie nie mówi. Lubię skakać na głęboka wodę i przekraczać granice, co można zobaczyć w moim fanfictions o kazirodztwie (The Right Man). Każde następne opowiadanie, które mam w zanadrzu, będzie opierało swoją fabułę na jakimś z problemów społecznych, a mam jeszcze parę pomysłów czekających do realizacji. ;) Najczęściej jako główną postać obsadzam Justina, ale pisałam kiedyś także z Harrym.
Opowiadania na "Chapter Ten": State Of Grace

Followers