Regulamin
REGULAMIN


 1. Na „Chapter Ten” każdy może zgłosić swojego bloga, bez względu na wiek, płeć i ilość pisanych opowiadań.
 2. Opowiadania, które są pisane na "Chapter Ten", mogą być publikowane tylko na „Chapter Ten”. Po to jest ten blog, żeby publikować opowiadania, na które nie ma sensu otwierać osobnego bloga, a tym samym autor może pokazać próbkę swojego talentu i zaprosić czytelników do odwiedzenia jego blogów.
 3. Bohaterami opowiadań na „Chapter Ten” może być jakakolwiek sławna osoba. Można także zgłosić opowiadanie, w którym nie "gra" żadna gwiazda.
 4. Nie ograniczamy się do jednego gatunku opowiadań. Można zgłaszać opowiadania akcji, dramaty, komedie, obyczajowe, a nawet erotyczne. Ważne tylko, żeby opowiadanie miało fabułę z pomysłem.
 5. Każdy kolejny rozdział opowiadania jest publikowany równo co tydzień.
 6. Nie dopuszczamy propozycji z rażącymi błędami ortograficznymi i interpunkcyjnymi.
 7. Opowiadanie musi mieć od 10 do 15 rozdziałów. Jeśli twój pomysł jest bardzo dobry i się wybroni w zgłoszeniu, opowiadanie może mieć minimum 7 rozdziałów (ale to są wyjątki); można także rozszerzyć fabułę do max 17 rozdziałów (także w wyjątkowych sytuacjach).
  Nie chcemy zbywać czytelników krótkimi opowieściami, ale nie chcemy również, aby opowiadania publikowane na „Chapter Ten” były pełnowymiarowymi fanfiction, dlatego maksymalna liczba rozdziałów to 15 (w skrajnych przypadkach 17).
 8. Każdy autor będzie publikował rozdziały swojego opowiadania ze swojego konta Google. Po akceptacji jego opowiadania przez administratorów, dostanie on dostęp do bloga "Chapter Ten" i pod własnym nickiem opublikuje opowiadanie. Nie mamy zamiaru "podkradać" komuś jego pracy. Każdy ma prawo do podpisu pod własnym opowiadaniem. :)
 9. Każde opowiadanie ma swoją własną sygnaturę (coś w stylu okładki). Po ostatecznym zatwierdzeniu opowiadania, autor dosyła nam swoją grafikę o wymiarach dokładnie szerokość 480px, wysokość 300px, bądź umawia się z nami, wtedy administracja bloga zajmuje się wykonaniem grafiki. (Ułatwi to czytelnikom rozpoznanie opowiadania).
  Jeśli autor poprosi administrację „Chapter Ten” o wykonanie sygnatury, powinien on przy zgłoszeniu dosłać wytyczne dotyczące sygnatury. Punkt ten zawarty jest w formularzu zgłoszenia.
 10. W zamian za napisanie opowiadania na „Chapter Ten”, administracja bloga oferuje reklamę poprzednich fanfiction autora.

Followers